Değerlerimiz

Vizyonumuz

Firma vizyonu, girişimci ruh ve cesaretle yapmakta olduğumuz proje, ürün ve sunduğumuz hizmetlerin firmamızı dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa ulaştırmasını sağlamaktır. Geliştirdiğimiz teknolojiler ile bilgisayarla görme, giyilebilir teknolojiler, nesnelerin interneti ve veri madenciliği alanlarında sürdürülebilir Ar-Ge ve büyümeyi sağlayabilmektir.

Misyonumuz

Teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmaktadır. Ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da
Ülkemizin teknolojik gelişimini hızlandırmak için Ar-Ge çalışmalarını kararlı bir şekilde devam ettirmek ve Türkiye’nin öncü yazılım firmalarından olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Değerlerimiz

Visiobit Bilişim Teknolojileri sürekli değişim ve yenileme süreci içinde bulunan müşterilerimize, bilişim sistemlerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlamak için kurumsal yazılım ve özel yazılım hizmetleri vermektedir.

Prensiplerimiz

- Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru anlamak ve eksiksiz karşılamak
- Sorunlar için alternatif çözüm önerileri geliştirmek ve en uygunu ile ilerlemek
- Sözleşme koşullarına istisnasız uymak
- Müşteri geri bildirimlerini hızlıca dikkate almak
- Yasal zorunluluklara ve regülasyonlara harfiyen uyum göstermek
- Projeleri zamanında ve plana uygun teslim etmek
- Potansiyel risklere karşı gerekli tedbirleri almak
- Yetkin ve dinamik bir kadro ile çalışmak
- Sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümler sunmak