Hizmetlerimiz

Sunucu Yazılımları

Sunucu Yazılımları

Sahada bulunan cihazlardan veri toplama, derin öğrenme, büyük veri işleme ve bulut hesaplama ile ilgilili yüksek işlem gücü gerektiren, çoklu-thread operasyonları ve çoklu socket haberleşme operasyonlarını yapabilen yazılımlarıdır.

Web Tabanlı Sistemler

Web Tabanlı Sistemler

Çeşitli framework'ler ile MVC mimarisinde tasarlanmış, yaygın veritabanı türleri ile uyumlu, responsive tasarımı destekleyen sistemlerdir. Bu sistemlerde de canlı veri gösterimi ve gerçek zamanlı grafiksel arayüzler sağlanabilmektedir.

Masaüstü Yazılımlar

Masaüstü Yazılımlar

Yaygın veritabanlarını destekleyen, seri ve ethernet üzerinden çeşitli protokoller kullanılarak, istemci-sunucu veya noktadan noktaya yapıda haberleşme operasyonlarını yapabilen, olay veya kural tabanlı, nesneye dayalı programlama metodolojisi kullanılarak geliştirilmiş yazılımlardır.

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Çeşitli web-servis türleriyle haberleşebilen, ve gerektiğinde telefonlar üzerinde ihtiyaç duyulan hesaplamaları efektif şekilde yapabilen, İOS, Android ve Windows tabalı işletim sistemlerini destekleyen yazılımlardır.

Özel Çözümler

Özel Çözümler

Piyasadaki mevcut paket programların yeterli gelmediği ve ihtiyaçlarını mevcut yazılımlarla karşılayamayan firmalar için, özel çözümler sunulmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Visiobit Bilgi Teknolojileri sektörde kaydadeğer tecrübesi bulunan profesyonel ekip ve “end-to-end” proje yaklaşımı ile hizmet vermektedir. Danışmanlık çözümlerimiz için lütfen irtibat kurunuz.

Referanslarımız

Haberler